Oferta dla firm

Zapraszamy na kursy językowe
dla firm i instytucji.

W LittleBritain rozumiemy, że potrzeba komunikacji w języku obcym jest często niezbędna nie tylko do rozwoju firmy, ale przede wszystkim do prawidłowego funkcjonowania. Zdajemy sobie sprawę, że aby sprostać Państwa wymaganiom musimy być elastyczni, dlatego potrafimy dostosować się do konkretnych potrzeb i możliwości danego przedsiębiorstwa. Szkolimy zarówno kadry zarządzające jak i pracowników odpowiedzialnych za konkretne działy i zadania. Uczymy całe grupy oraz pojedyncze osoby. Szkolenia mogą odbywać się w siedzibie szkoły, lub w firmie klienta. Razem ustalamy potrzeby, wspólnie opracowujemy plan spotkań oraz harmonogram zajęć.

W ramach współpracy z przedsiębiorstwami prywatnymi oraz placówkami państwowymi oferujemy naukę języka angielskiego, niemieckiego lub rosyjskiego.

Ceny kursów języków obcych dla firm są uzależnione od rodzaju szkolenia, wielkości grupy, długości trwania kursu i ilości grup zorganizowanych w danej firmie – ostateczną cenę kursu uzgadniamy indywidualnie z klientem.

 

Rekomendacje